Yaz döneminin yaklaşmasıyla birlikte firmalar da staj ilanlarını açmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de Yıldız Holding’in açmış olduğu program. Gıda sektöründe hizmet veren Yıldız Holding bu programı İstanbul için yapıyor. Bu sebeple İstanbul’da yaşayan da bu program için İstanbul’a gelebileceğini düşünen adaylar programa başvuruda bulanabilir. 31 Mart itibariyle son başvurular da yapılacaktır ve sonrasında programa alım için yapılacak görüşmeler sonucunda alımlar tamamlanacaktır.

Bu ilanı yalnızca staj ilanı olarak da görmemek gerekir. Yeni mezunlar ve yüksek lisans öğrencileri için de alımlar bulunmaktadır. Üniversitede okuyan öğrencilerin de 3. ve 4.sınıfta olmaları gerekmektedir.

yildiz-holding-genc-yetenek-programi

Yıldız Holding Genç Yetenek Programı Genel Talepler

Gıda sektöründe olmasına rağmen bu sektörle alakalı bir bölümde okumanız gerekmiyor. Çünkü Yıldız Holding oldukça gelişmiş bir holding olduğu için hemen hemen her departman için genç yetenekleri yetiştirmek amacıyla bu ilanı açmış durumda. Zaten bu sebeple iş ilanındaki aday kriterlerinde böyle bir kısıtlama bulunmuyor.

Yıldız Holding bu iş için başvuruda bulunan gençlerin potansiyeline yatırım yapmak istiyor. Bu sebeple de potansiyel senden; birliktelik, deneyim, gelişim ve inovasyon bizden sloganıyla iş başvurusunu açmış durumda. Bundan dolayı bu genç yetenek programını bir okul gibi görmek gerekiyor. Burada öğreneceğiniz deneyimlerle, bilgilerle kalıcı olarak Yıldız Holding’te iş sahibi olabilir ve kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Yıldız Holding Genç Yetenek Programı İş Tanımı

Burada genç adaylar profesyonel kişilerden eğitim ve projeler görerek gıda sektörü ve daha birçok konuda bilgi ve deneyim sahibi olacaktır Çalışma şekli olarak da tam zamanlı bir model uygulanacaktır.

Gıda sektörü hızlı tüketimin en çok görüldüğü sektördür. Yıldız Holding bu sebeple bu sektördeki rekabeti görmek isteyen kişileri, kendini sürekli geliştirerek yenilemek isteyen kişileri ve bu tarz global bir markada bir kariyer hedefleyen kişileri bu genç yetenek programına başvurmaya davet ediyor. Başvuru sonucunda uygun görülen adaylara bazı sınavlar ve görüşmeler yapıldıktan sonra yazın ilk vakitlerinden başlayarak bu programa bir süre devam edilecektir.