Uzaktan staj, ofis saatlerinde ofiste fiziksel olarak bulunmaya gerek kalmadan uzak bir konumdan yapılabilen proje tabanlı bir staj deneyimidir. Seyahat ücreti ödemeden uluslararası bir deneyime başlayacak, işinizi gidip gelmeden ve doğrudan kendi dizüstü bilgisayarınızdan tamamlayacaksınız!

Uzaktan Staj Programı

Uzaktan stajlar, kendinizi gelecekteki işverenlere pazarlamanıza , değerinizi hiçbir seyahat ücreti ödemeden uzaktan kanıtlamanıza ve her yerden uluslararası bir kariyere başlamanıza olanak tanır .

Çalışmalarınızı, işinizi veya aile taahhütlerinizi birleştiriyor olun, uzaktan staj, akademik gereksinimleri veya diğer sorumlulukları karşılamak için haftada 20-30 saat esnek saatler geçirerek evinizden küreselleşmenize olanak tanır. Daha geniş bir uluslararası profesyonel ağına erişim sahibi olmak, uzaktan stajların en büyük avantajıdır.

Absolute Internship  Programı ile Uzaktan Staj

Stajınızın süresini 4 ila 16 hafta arasında, istediğiniz zaman başlayarak ve tüm yıl boyunca seçebilirsiniz. Bu fırsat, yaz iş deneyimi arayan mevcut bir üniversite öğrencisi, yeni mezun veya kariyerinizi değiştirmek isteyen bir profesyonel olun, özgeçmişinizi geliştirmenize izin verecektir.

Küresel bir şirkette uzaktan staj yapmak, zaman yönetimi, kültürler arası akıcılık ve öz disiplin gibi gelecekteki işverenler için değerli bir varlık olması için gereken becerileri edinmenize yardımcı olacaktır. Özgeçmişinizde bu beceri setine sahip olmak, uzak bir ortamda başarılı olabileceğinizi kanıtlar ve sonuçta istihdam edilebilirliğinizi artıracaktır.

Mutlak Akademi

Mutlak Akademi, mutlak stajyerler için mutlak staj, yarattığı ve dünya çapında sektör liderleriyle işbirliği içinde oluşturulan bir e-öğrenme platformudur. Kurs, seyahatiniz için tasarlandı ve 3 gruba ayrıldı: staj öncesi, sırası ve sonrası.

ABSOLUTE INTERNSHİP UZAKTAN STAJ BAŞVURULARI BAŞLADI!

Hangi kariyer alanında çalışmak istediğinize ve bu şirketin nerede bulunmasını istediğinize karar verdikten sonra, formu doldurarak başvurunuzu gönderebilirsiniz. Formu doldurmak ve detaylı bilgi alabilmek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Diğer staj yazılarımıza Staj Haberleri  kategorisinden ulaşabilirsiniz.