Turkcell, Türkiye’de kurulmuş iletişim ve teknoloji hizmetleri sağlayan bir şirkettir. Kullanıcılarına; şebekeler aracılığıyla ses, veri, katma değerli servisler ve TV hizmetleri sunmaktadır. Şirket yalnızca Türkiye’de değil yurt dışında da faaliyet göstermektedir. 1999 senesinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, 2005 senesinde Ukrayna’da ve Belarus’ta, 2011 yılında Almanya’da faaliyetlerine başlamıştır. Ayrıca dünyada HSPA+ teknolojisini kullanan ilk teknoloji şirketi olmasıyla da adından söz ettirmiştir.

Turkcell’in GNÇYTNK 2021 programı esasında bir staj programı değildir. Turkcell, GNÇYTNK 2021 ile Türk gençlerine Turkcell bünyesinde tam zamanlı çalışma fırsatı sunmaktadır. Turkcell, GNÇYTNK 2021 sayesinde en prestijli, en etkili eğitim programlarına katılabilir, sosyal ve kültürel aktiviteler ile yenilikler keşfederek kariyerini şekillendirebilirsin.

Aranan Nitelikler

Turkcell, GNÇYTNK 2021 programına başvuru için bazı şartlar gözetmektedir. Şartlar oldukça net ve yüzeysel denebilecek kadardır. Eğer sen de sıralanan şartlara sahip olduğunu düşünüyorsan başvurunu yapabilir ve kariyerin için sağlam bir adım atabilirsin.

Turkcell GNÇYTNK 2021 programı için lisans son sınıf öğrencisi olma şartı aranmaktadır. Buna ek olarak yüksek lisans ya da doktora öğrencisiysen de ilana başvuru yapabilirsin. Eğer yeni mezunsan, 2 seneden fazla iş tecrüben de yoksa başvuru şartlarından biri taşıyorsun demektir. İlana başvuru şartlarından bir diğeri ise 1994 ve sonrası doğumlu olmaktır. Eğer doğum yılın, 1994 yılı öncesiyse ve aynı zamanda staj değil de tam zamanlı, sürekli bir iş arıyorsan Turkcell GNÇYTNK 2021 tam senin için.

Kendini teknoloji alanında iyi görüyor ya da teknoloji alanında ilerlemek, bir kariyer inşa etmek istiyorsan bu program son derece doğru bir tercih olacaktır. Turkcell gibi son teknoloji üreten bir dünya şirketinin olanaklarından faydalanmak, vizyonundan bir pay almak, özgür çalışma imkanlarına sahip olmak istiyorsan Turkcell GNÇYTNK 2021 başvurusunu kaçırma. Kısacası geleceğinde ve kariyerinde teknoloji odaklıysan, bu alanda kendini rahat ve yetkin hissediyorsan, departmanda başarılı olacağına inanıyorsan, hem şirkete hem de kendine bir şeyler katabileceğini düşünüyorsan Turkcell GNÇYTNK 2021 programı fırsatını kaçırma.

Program detayları ve başvuru için tıklayın!