Türkiye’nin en köklü telekomünikasyon şirketlerinden birisi olan Türk Telekom staj programlarını yayınladığı ilanlarla birlikte başlattı.

Türk Telekom’un genç yetenek ve staj  programı Starta katılarak Türkiye’nin en prestijli şirketlerinden birisi olan Türk Telekom şirketinde çalışmış olup özgeçmişinize büyük ve köklü bir firmayı eklemiş olacaksınız. Sürekli yeni bir şey öğrenebileceğiniz  ve içerisinde bulunduğumuz covid-19 pandemi döneminden dolayı uzaktan çalışma ve online staj imkanı sunan bu programla staj eğitimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte Türk Telekom Start Stajım programına katılabilmek için gerekli olan nitelikler:

Start Stajım Başvuru İçin Gerekli Nitelikler

  • Üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında aktif olarak öğrenci olanlar,
  • Üniversite eğitimine staj yapmak istediği departman alanıyla  ilgili *bölüm ve programlarda devam eden,
  • Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan,
  • Henüz 25 yaşını doldurmamış tüm öğrenciler başvuruda bulunabilir.

Türk Telekom’un duyurmuş olduğu bir başka program olan Start Yeni İşim‘le  Türk Telekom şirketi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Start Yeni İşim’e Başvuru İçin Gerekli Nitelikler

  • Yeni mezun olmuş ve ya bu yıl içerisinde mezun olacak öğrenciler ve yüksek lisans öğrencileri,
  • Üniversite  eğitimini çalışmak istediği departmanla ilgili *bölümlerde almış,
  • 1 yıldan az iş deneyimine sahip olan adaylar,
  • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan,
  • Henüz 25 yaşını doldurmamış tüm adaylar başvuruda bulunabilir.

Staj ve İş için  departmanlar:

Pazarlama departmanında  çalışmak isteyenler adayların :İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Endüstri veya İşletme Mühendisliği Bölünü, Bilişim  veya Elektrik Elektronik ile ilgili Mühendislik bölümlerinde eğitimlerine devam ediyor ve ya bu bölüm ve fakültelerden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Teknoloji  departmanında çalışmak isteyenler adayların Bilişim veya Elektrik Elektronik ile ilgili Mühendislik bölümlerinde eğitimlerine devam ediyor ve ya bu bölüm ve fakültelerden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Satış, Strateji ve Finans departmanlarında çalışmak isteyen adaylar için İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve  Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinde eğitimlerine devam ediyor ve ya bu bölüm ve fakültelerden mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

İnsan Kaynakları departmanında  çalışmak isteyenlerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Endüstri veya İşletme Mühendisliği, Psikoloji veya PDR bölümlerinde eğitimlerine devam ediyor ve ya bu bölüm ve programlardan mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

Kariyeriniz için çok faydalı olacak olan bu staj ve iş programına  buraya tıklayarak  başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Son başvuru tarihi: 12 Şubat  2021