Teknoparklar üniversiteler/araştırma kurumları ve sanayi kuruluşlarının aynı ortam içerisinde araştırma, geliştirme ve yenilikçilik çalışmalarını sürdürdükleri; birbirleri arasında bilgi ve teknoloji transferi gerçekleştirdikleri; akademik, ekonomik ve sosyal yapının bütünleştiği organize araştırma – geliştirme, yenilikçilik ve teknoloji ekosistemleridir.

Teknopark İstanbul’da başta savunma sanayi olmak üzere havacılık/uzay, denizcilik, ileri elektronik, enerji, sağlık bilimleri ve endüstriyel yazılım alanlarında yüksek teknoloji geliştirmeleri için Ar-Ge çalışmaları yapan STM, Aselsan, TAI, TEI, Roketsan, BMC, Yaltes, C-Tech, Altınay Havacılık, Pavotek, Femsan, Armelsan, Kale Havacılık, Figes gibi şirketlerin aralarında bulunduğu 300’ü aşkın yerli ve yabancı şirket bulunmaktadır.

Teknopark İstanbul da yer alan firmalar, lise ve üniversitelerin başlangıç zamanlarında stajyer ilanları yayınlamaktadır. Teknopark içerisinde staj yapmak size hem tecrübe hem de cv’ye sağlam bir temel oluşturacağı için, bu ilanları mutlaka incelemenizi önermekteyiz.

Teknopark İstanbul stajyer ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak için tıklayın!

İlanların içeriğinde başvuru şartları ve başvuru için gerekli e-mail/web site adresleri yer almaktadır.