Tavuk Dünyası, Türkiye pazarında 2012 yılından beri aktif olan ve yiyecek içecek sektörüne önemli bir vizyonla giriş yapan firmalardan birisidir. Herkesin kaliteli ve lezzetli bir yemeği daha ideal fiyatlarla tüketebilmesinin mümkün olacağı mottosuyla hareket eden firma yurt genelinde pek çok şubeye sahiptir. Tavuk Dünyası stajyer ilanı bu noktada pek çok il için geçerlidir. Ancak en çok İstanbul Anadolu yakası için pozisyon olduğunu vurgulamak gerek.

Farklı pozisyonlarla pek çok öğrenciye iş imkânı tanıyan restoran zincirinin büyüme hızı halen daha devam ediyor. Dolayısıyla yeni pozisyonlar ve yeni stajyer ihtiyaçları günden güne artıyor. Hem zincir bir restoran ağının parçası olarak iş hayatına başlamak hem de profesyonel iş koşullarını yerinde tecrübe etmek için oldukça makul bir teklif.

tavuk-dunyasi-restoran

Tavuk Dünyası Staj Pozisyonları

Tavuk Dünyası stajı için başvurunuzu yapabileceğiniz pozisyonlar okuduğunuz bölümle alakalı olmak kaydıyla pek çok seçeneği kapsayabiliyor. Mevcut açık pozisyonlara bakıldığı zaman dört farklı seçenek görülebiliyor.

  • Bordro ve Özlük İşleri Stajyeri
  • Bilgi Sistemleri Stajyeri
  • İnsan Kaynakları Stajyeri
  • Satın alma Stajyeri

Bu bağlamda Satın alma departmanı, insan kanyakları departmanı, bilgi sistemleri departmanı kapsamında çalıştırılmak üzere yaz dönemi stajyerlerine ihtiyaç duyuluyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan 3.sınıf ve 4.sınıf öğrencilerin başvuruları değerlendirmeye alınıyor.

Tavuk Dünyası Staj Gereklilikleri

Pozisyonlar gereği aldığınız eğitimi geliştirmek için uygun bir staj görmeniz elzemdir. Bu yüzden kesinlikle ilgili bölümlerde öğrenim görüyor olmanız gerekmektedir. İnsan kaynakları stajyeri olabilmek için endüstri mühendisliği, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, işletme, psikoloji ve benzeri bölümler, satın alma stajyeri içinse iktisat, işletme, endüstri mühendisliği ya da gıda mühendisliği gibi bölümler istenmektedir.

Hedefi kendisini geliştirerek güncel bir kariyer yaratmak olan öğrencilere yaz dönemi boyunca çalışma olanağı tanınıyor. Haftanın en az 3-4 günü çalışabilecek, optimum 5 iş günü aktif olabilecek üniversite öğrencisi stajyerler için uygun pozisyonlar günden güne genişletilmektedir. Öğrenmeye açık, iletişimi güçlü, teknik altyapısını oluşturmuş ve geliştirmek isteyen bireylerle uzun soluklu bir kariyer sürecinin ilk adımları Tavuk Dünyası staj başvurusu olabilir.