EnerjiSA firması  yaptığı açıklamalar ve paylaştığı ilanlarla beraber 2021 EnerjiSa staj başvurusunu başlattı. Enerjisa Staj programı ile ilgili tüm detayları aktaracağız.

EnerjiSA, elektrik dağıtımı yapan ve perakende olarak satışını gerçekleştiren Sabancı Holding ve E.ON  şirketi bünyesinde bulunan firmadır.2011 yılında kurulmuştur ve hizmetlerine aktif olarak devam etmektedir.

Tüm enerjinle, takımımızın yıldızları arasında olmaya var mısın ? sloganıyla EnerjiSA staj başvurusu başlatıldı. EnerjiSA firmasının özel olarak tasarlamış olduğu Orion programı sayesinde kariyerinize gerçek bir adım atabilirsiniz. Orion staj programıyla  6 ay boyunca; birebir mentorluk alabilir, eğitimlerle staj yaptığınız depertmanın teknik yetkinliklerini kazanabilirsiniz. Staj programı içerisinde  grup çalışmaları, seminerler, santral gezileri ve staj programı sonunda yapılacak proje ile kariyer yolunuzda gerçek ve olumlu deneyimler elde edebilirsiniz. Staj programı sona erdiğinde alacağınız sertifikanın yanı sıra özgeçmişinize Türkiye’nin önde gelen firmalarında EnerjiSA‘da çalışma deneyiminizi ekleyebilir ayrıca iş hayatınıza Enerjisa Üretim’de başlama fırsatını yakalayabilirsiniz.

EnerjiSa Staj Başvurusu için Gerekli Nitelikler :

  • Üniversitelerin 4.sınıfında aktif olarak öğrenci olmak veya yeni mezun olaranlar.
  • Haftanın minimum 3 günü staj’a devam edebilmek.
  • İleri seviye ingilizce bilgisi.
  • İş birliğine dayalı üretken ilişkiler kurmaya yatkın olanlar.
  • Öğrenmeye,  gelişime ve geri bildirime açık olan adaylar.
  • Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar başvuruda bulunabilirler.
  • Staj deneyimini yalnızca bir kariyer basamağı olarak değil, bireysel gelişiminin de bir parçası gören tüm genç yetenekleri aramızda görmek istiyoruz.

Eğer sizde yukarıdaki staj başvurusu için gerekli olan nitekliklere sahip olduğunuzu düşünüyor ve EnerjiSa firmasında staj yapmak istiyorsanız 20 Şubat 2021 tarihine kadar buraya tıklayarak staj başvurusu yapabilirsiniz.