Albaraka Türk Katılım Bankası  A.Ş paylaşmış olduğu ilan bilgileriyle birlikte 2021 yılı için Albaraka Türk staj başvurularını 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle başlattı.

Albaraka Türk Katılım Bankası 1985 yılından beri ülkemizde hizmet vermektedir. Türkiye’de faizsiz bankacılık kategorisinde bulunan finansal kuruluşların ilki olan Albaraka Türk Bankası Türkiye’nin en prestijli bankalarından birisidir.2021 yılı için açılan  Albaraka Türk Bankası 2021 staj başvuruları için adaylarda  bulunması gereken nitelikler aşağıdaki şekilde olmalıdır.

Albaraka Türk Bankası 2021 staj başvurusu için gerekli nitelikler:

-Üniversitelerin örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler fakültesinin dört yıllık bölüm ve programları, Hukuk Fakülteleri, Mühendislik Fakülteleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar, Psikoloji vb. bölüm ve programlarının üçüncü ve dördüncü sınıfında okumakta olan  veya Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerine  devam eden öğrenciler,
-Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya isteği olan,
.Okul dönemi içerisinde haftada en az 2 tam gün çalışabilecek,( Hafta içi günlerde )
-Önceki dönemde bulunan bütün derslerini başarı ile tamamlamış ve alttan dersi bulunmayan,
-Analitik düşünme yeteneğine sahip olan,
-İleri seviye İngilizce bilgisine sahip olan,
-Takım çalışmasına uyumlu,
-Yazılı ve Sözlü iletişimi güçlü olan adaylar,

Albaraka Türk Bankası Staj :

Aday Kriterleri: Tecrübeli ve  tecrübesiz olan adaylar başvuruda bulunabilirler. Başvurulacak olan staj yalnızca üniversite öğrencileri için geçerlidir.

Staj Bilgileri : Bankacılık departmanında  Albaraka Türk Bankasının genel müdürlük ve banka şubelerinde yarı zamanlı ve part time olarak staj imkanı.

Eğer sizde gerekli niteliklere sahip olduğunuzu ve bankacılık departmanında staj yapmayı düşünüyorsanız.18 Şubat 2021 tarihine kadar  buraya tıklayarak  Albaraka Türk staj programına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.