Microsoft  şirketi ABD merkezli bilgisayar yazılımları, elektronik cihazlar ve bilişim hizmetleri geliştiren ve satan Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisidir.

Microsoft, içerisinde bulunduğumuz covid-19 pandemi döneminde Online Staj Programları arayan öğrenciler ve adaylar için Microsoft Online Staj programlarını başlattı. Microsoft Online Staj 2021 programı sayesinde güzel bir deneyim kazanabilir ayrıca katılım sertifikası elde edebilirsiniz. Microsoft şirketi  tarafından çevrimiçi olarak InsideSherpa platformu üzerinden olan staj programına bütün ülkelerdeki öğrenciler başvurabiliyor. Microsoft Sanal Staj Programına katılabilmek için orta düzeyde bir bilgisayarınızın ve internet bağlantınızın olması yeterli olacaktır. Tamamen ücretsiz olacak staj programına katılan öğrenciler staj programı sonunda ücretsiz sertifika almaya hak kazanacaktır. Mezun olan öğrenciler ve üniversite öğrencileri Microsoft stajına başvuruda bulunabilirler. Microsoft online staj programının detaylarına bakacak olursak;

Microsoft Online Staj 2021  Alanları :

MBA Stajı *

Pazarlama Lisans ve Yüksek Lisans Stajı

Lisans * & Mühendislik Yüksek Lisans Stajı

Buraya tıklayarak  online staj programına kayıt yaptırabilirsiniz. Katılacağınız bu staj programıyla Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Microsoft gibi bir şirkette staj deneyiminizi cv’nize eklemenin yanı sıra Microsoft şirketinden çalışma deneyimi kazanmış olacaksınız.