Evyap şirketi yayınlamış olduğu ilan ve bildirimler aracılığıyla 2021 yılı Evyap  staj başvurularını başlatmış olduğunu duyurdu.

Evyap Sabun Yağ Gliserin San. ve Tic. A.Ş  şirketi 1927 yılından günümüze kadar sabundan duş jeline, şampuandan erkek sakal ve traş bakım ürünlerin, cilt bakım kremlerinden diş macununa kadar oldukça geniş ürün yelpazesiyle birçok kategoride 100 üzerinden farklı ülkeye hizmet veriyor. Şirketin bünyesinde Duru, Fax, Arko, Activex, Evy Baby gibi oldukça popüler ve prestijli markalar bulunuyor. Evyap şirketi 22 Ocak 2021 tarihi itibariyle 2021 Yılı Evyap staj programı başvurularını başlattı. Şirket Ar-Ge Stajyeri  pozisyonunda  uzun dönem  staj programı yapacak öğrenci arıyor. İşte başvuru için aranan ve bulunması gereken nitelikler.

Gerekli Nitelikler:
  • Başvuracak adayların  Mühendislik, Matematik, İstatistik bölümlerinde okuyan aktif olarak  3. ve 4. Sınıf öğrencisi olması gerekmektedir.
  • Tercihen eğitim aldığı alanda daha önceden staj deneyimleri olanlar.
  • Staj eğitimi, uzun dönem staj programı olacağı için haftada minumum 3 gün tam zamanlı  olarak staja devam edebilecek.
  • İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak.
  • Microsoft Office programlarını bilen  ve iyi  kullanabilen.

Başvuru için gerekli olan nitelikler yukarıdaki şekildedir. Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar başvuruda bulunabilirler. Çalışma saatleri hafta içi 08.00 – 17.30 şeklinde olup staj eğitimi esnasında sosyal haklar olarak Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı, Prim ücretleri ve yemekhane gibi sosyal ve yan haklar bulunmaktadır. Eğer sizde gerekli niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyor ve Türkiye’nin en popüler şirketlerinden birisi olan Evyap şirketininde staj  yaparak hem kariyeriniz için önemli bir adım atmış olup hemde özgeçmişinize olumlu bir referans eklemiş olursunuz. Evtap Staj Başvuruları 12 Mart 2021 tarihine kadar devam edecek. Buraya tıklayarak  staj başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.